TIJD WEEK SCHEMA

Er kunnen nog wijzigingen plaatsvinden

Wanneer Groep A Groep B
Maandag ochtend
algemene ondersteuners
Tim, Niek, Roel
Pieter v. Kl verzorgt de briefing!
Kennismaking Lesbrieven
Keyx– team 1 t/m 5
Jan– team 6 t/m 10
Pieter Sm.– team 11 t/m 14
Start 9.30 uur tot 12.30 uur
Maandag middag
algemene ondersteuners
Niek, Roel
Pieter v. Kl verzorgt de briefing!
Kennismaking – Lesbriefing
Wim – team 15 t/m 19
Lonneke – team 20 t/m 24
Yvonne – team 25 t/m 28
Start 13.00 uur tot 16.00 uur
GASTEN VOOR LESBRIEF 1
Yasin Torunoglu – wethouder van wonen, wijken, werk en ruimtelijke ontwikkeling in Eindhoven
Aanwezig tussen 13.30 en 15.00 uur (onder voorbehoud)
Eva de Bruijn – lid GroenLinks – Social designer, volgt master Industrial Design aan TU/e, eigenaar Studio Connecting Cultures
Aanwezig tussen 10.30 en 12.00 uur (onder voorbehoud)
Dinsdag ochtend
algemene ondersteuners
Selma, Niek, Jeanny, Roel
Keuze campagne onderwerp en werken aan producten

EXTERN
Bepalen producten in teams onder begeleiding (wie, wat, waar, etc.)
Wim – team 15 t/m 19
Lonneke – team 20 t/m 24
Maarten – team 25 t/m 28
Start 9.30 uur tot 12.30 uur
Dinsdag middag
algemene ondersteuners
Selma, Mirelle, Jeanny, Lisanne
Bepalen producten in teams onder begeleiding (wie, wat, waar, etc.)
Keyx– team 1 t/m 5
Jan– team 6 t/m 10
Pieter Sm.– team 11 t/m 14
Start 13.00 uur tot 16.00 uur
Keuze campagne onderwerp en werken aan producten

EXTERN

Woensdag ochtend
algemene ondersteuners
Yvonne, Tonneke, Maarten, Lisanne
Bepalen producten in teams onder begeleiding (wie, wat, waar, etc.)
Keyx– team 1 t/m 5
Jan– team 6 t/m 10
Pieter Sm.– team 11 t/m 14
Start 9.30 uur tot 12.30 uur
Werken aan producten

EXTERN
Woensdag middag
algemene ondersteuners
Tonneke, Lisanne
Werken aan producten

EXTERN
Bepalen producten in teams onder begeleiding (wie, wat, waar, etc.)
Wim – team 15 t/m 19
Lonneke – team 20 t/m 24
Maarten – team 25 t/m 28
Start 13.00 uur tot 16.00 uur
Donderdag ochtend
algemene ondersteuners
Pieter v. Kl, Pieter Sm.
Presentatie voorbereiden in het Veemgebouw.

Vanaf 9.00 tot 13.00 uur
Presentatie voorbereiden in het Veemgebouw.

Vanaf 9.00 tot 13.00 uur
Donderdag middag
algemene ondersteuners
Tim, Lisanne, Roel

Wim digitale ondersteuning Wim geeft door aan jury wat de top 10 is.  

Begeleiding van jury en prijsuitreiking: Pieter v. Kl
Tussen 13.00 uur en 14.00 uur digitale beoordeling van campagnes door studenten.
Keyx– team 1 t/m 5
Jan– team 6 t/m 10
Pieter Sm.– team 11 t/m 14
Wim – team 15 t/m 19
Lonneke – team 20 t/m 24
Maarten – team 25 t/m 28  

Tussen 14.00 uur en 15.00 uur beoordeling en selectie winnaars + prijsuitreiking (uit top 10 van gekozen campagnes door studenten) door jury

Allen:
Opruimen tussen 15.00 en 15.30 uur Alle studenten pas naar huis als alles na 15.00 uur is opgeruimd    
Jury leden:
Yasin Torunoglu – wethouder van wonen, wijken, werk en ruimtelijke ontwikkeling in Eindhoven
Eva de Bruijn – lid GroenLinks – Social designer, volgt master Industrial Design aan TU/e, eigenaar Studio Connecting Cultures
Jan Hopstaken – raadslid gemeente Eindhoven (onder voorbehoud)

Allen aanwezig tussen 14.00 en 15.00 uur