Groepsindeling

groepsindeling_AB (pdf)

Programma

Wanneer Groep A Groep B
Maandag ochtend
Selma, Keyx, Rens algemene ondersteuners
Pieter verzorgt de briefing!Wim technische ondersteuning site
Kennismaking
Briefing
Inspiratiemoment
Lisanne – team 1 t/m 4
Yvonne – team 5 t/m 9
Tim – team 10 t/m 14
Start 9.30 uur tot 12.30 uur
Maandag middag
Key, Rens algemene ondersteuners
Pieter verzorgt de briefing!Wim technische ondersteuning site
Verdere kennismaking / onderzoek naar kickstartprojecten / keuze maken met groep
EXTERN
Kennismaking
Briefing
Inspiratiemoment
Jan – team 15 t/m 19
Pieter – team 20 t/m 24
Maarten – team 25 t/m 28
Start 13.00 uur tot 16.00 uur
 GASTSPREKERS voor maandag (11.30-12.30 groep A, 13.30-14.30 groep B)

  • Student en ondernemer – Marijn Roukens
  • Acknowledge/Comaxx Group B.V. – Jan-Hein Boll
  • Young Entrepreneurs – Imke De Kort
Dinsdag ochtend
Jeanny, Selma, Maarten, Niek, Keyx, Wim, Lonneke algemene ondersteuners
Bepalen producten in teams onder begeleiding (wie, wat, waar, etc.)
Lisanne – team 1 t/m 4
Yvonne – team 5 t/m 9
Tim – team 10 t/m 14
Start 9.30 uur tot 12.30 uur
Verdere kennismaking / onderzoek naar kickstartprojecten / keuze maken met groep
EXTERN
Dinsdag middag
Jeanny, Niek, Keyx, Tonneke algemene ondersteuners
Werken aan producten
EXTERN
Bepalen producten in teams onder begeleiding (wie, wat, waar, etc.)
Jan – team 15 t/m 19
Pieter – team 20 t/m 24
Maarten – team 25 t/m 28
Start 13.00 uur tot 16.00 uur
Woensdag ochtend
Keyx, Maarten, Tonneke Wim, Lonneke algemene ondersteuners
Bepalen producten in teams onder begeleiding (wie, wat, waar, etc.)
Lisanne – team 1 t/m 4
Yvonne – team 5 t/m 9
Tim – team 10 t/m 14
Start 9.30 uur tot 12.30 uur
Werken aan producten
EXTERN
Woensdag middag
Tonneke algemene ondersteuners
Werken aan producten
EXTERN
Bepalen producten in teams onder begeleiding (wie, wat, waar, etc.)
Jan – team 15 t/m 19
Pieter – team 20 t/m 24
Peter– team 25 t/m 28
Start 13.00 uur tot 16.00 uur
Donderdag ochtend
Peter, Rens, Tonneke algemene ondersteuners
Werken aan producten
EXTERN
Donderdag middag
12.00 uur inleveren producten bij begeleiders op 3e verdieping
Lisanne – team 1 t/m 4
Yvonne – team 6 t/m 10
Tim – team 11 t/m 15
Jan – team 15 t/m 19
Pieter – team 20 t/m 24
Peter– team 25 t/m 28
PITCH FINALE IN NATLAB (onder voorberhoud)
13.00 uur – 15.00
Rens, Niek, Rinus, Selma
Pieter verzorgt de Eindpitch
Wim beheert computer
  1. Voorstellen jury
  2. Bekendmaking genomineerden (evt. door de begeleiders – 2 projecten per 5 groepjes)
  3. Blokjes van 3 kickstartprojecten worden gepresenteerd. Na elke 3 groepjes zal jury commentaar geven. De 3 groepjes moeten plaats nemen op de eerste rij en kunnen zich nog 2 minuten voorbereiden voordat een blokje van 3 start.
  4. Nadat alle 12 kickstartprojecten gepitcht hebben volgt er een pauze van 15 minuten waarin de jury kan overleggen welke 2 winnaars worden gekozen.
  5. De jury bepaald de 2 winnaars en geeft aan wat zijn winnen (begeleiding – evt. In de vorm van SINT-plus, budget, etc).
  6. Bedankje voor jury en afsluiting. door de studentengroepjes.